Hava Kanalı İmalatı

Yuvarlak Hava Kanalları

Elips Hava Kanalları

Kumaş Hava Kanalları

Siyah DKP Saç Hava Kanalları

 

Kare Dikdörtgen Hava Kanalları

 

 

Eymensan Mekanik Havalandırma olarak;

  • Dikdörtgen Hava Kanalı İmalatı
  • Flanşlı Hava Kanalı İmalatı
  • Yuvarlak Hava Kanalı İmalatı
  • Kare Hava Kanalı İmalatı

Konusunda hizmet vermekteyiz.

HAVA KANALLARIMIZ; galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha ve yüksek mukavemetli, sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilmektedir. Üretimlerimiz kanal ve fittings malzemeleri, bilgisayara verilen ölçülerde yüksek hassasiyetle fireyi en aza indirecek şekilde otomatik olarak plazma tezgahında kesilir. Düz kanal imalatımız 120, 130,150-2500 mm aralığında otomatik makinalarda yapılmaktadır. Günlük üretim kapasitemiz 400 m2 dir. Kanallar, dirsekler, redüksiyonlar otomatik kenet makinası ile kapatılmaktadır. Kanal flanş bağlantıları, otomatik panç makinasında yapılıp, üretim sonrası mastik silikon ile sızdırmazlık sağlanır.

Havalandırma kanallarımız garantili sızdırmazlık ve enerji tasarrufu sağlar. Çift sızdırmazlık sistemi, sızdırma ve enerji kaybını engeller. Hava kanallarındaki kaçakların enerji kayıpları o kadar yüksektir ki; kanal sistemi tüm maliyetini birkaç ayda amorti eder. 
Hızlı montaj yapılabilir. Sadece boru ve fittings'leri birleştirmek yeterlidir. 
Estetik görünüme sahiptir. Estetik tasarımları ve gizli sızdırmazlık bantları açıkta döşenmiş kanal sistemleri için uygundur. Her parçanın estetik tasarımı, kanal sistemlerinin modern binalarda dekorun bir parçası olarak kullanılmasını sağlar. 
Sızdırmazlık bantlı fabrikada monte edilir. Fabrikada monte edilmiş olan çift sızdırmazlık bileziği önceden oluşturulmuş yuvada aliminyum çinko bant ile sabitlenir. 
Çevre dostudur. Çözücü içeren lehimleme katkı maddeleri kullanılmadan monte edilir. 
Esnektir. Kanal sistemi kurulduktan sonra, potansiyel sızıntılara neden olmadan değiştirilip ayarlanabilir. 
Sistem hava şartlarına bağlı olmaksızın kurulabilir. 
Sıcaklık değişimlerine dirençlidir. Çift sızdırmazlık bantı -30°C'den + 100°C'ye kadar olan sıcaklıklara dayanır. 
İş kazalarını önler. Şantiyede keskin kenarların kazaya sebep olmasını önlemek için her fittingsin kenarı arkaya kıvrılmıştır ve her kanalın ucu körlenmiştir. 
Kanallar standart olarak 3 ve 6 metre uzunluğunda üretilmektedir. Ara ölçüler istek üzerine üretilebilir. 

 

 

Hava Kanalı İmalatı bizim işimiz.